Sign in

Create account Reset password

Smoothies

Enjoy the taste of natural goodness with our delicious and refreshing smoothie mixes available in a range of exotic flavours from Sweetbird and Simply!

Paper Smoothie Straws - Green Stripe (250)

rating 5 reviews

£3.50
(£4.20 inc VAT)

Simply Blackberry and Blueberry Smoothie Mix 1L

rating 3 reviews

£5.95
(£7.14 inc VAT)
£0.60 per 100 ml

Simply Exotic Fruits Smoothie Mix 1L

rating 3 reviews

£5.95
(£7.14 inc VAT)
£0.60 per 100 ml

Simply Mango Smoothie Mix 1L

rating 5 reviews

£5.95
(£7.14 inc VAT)
£0.60 per 100 ml

Simply Strawberry Smoothie Mix 1L

rating 3 reviews

£5.95
(£7.14 inc VAT)
£0.60 per 100 ml

Simply Strawberry and Banana Smoothie Mix 1L

rating 1 reviews

£5.95
(£7.14 inc VAT)
£0.60 per 100ml

Simply Pineapple and Passion Fruit Smoothie Mix 1L

rating 0 reviews

£5.95
(£7.14 inc VAT)
£0.60 per 100ml

Simply Mango and Passion Fruit Smoothie Mix 1L

rating 0 reviews

£5.95
(£7.14 inc VAT)
£0.60 per 100 ml

Simply Summer Fruits Smoothie Mix 1L

rating 0 reviews

£5.95
(£7.14 inc VAT)
£0.60 per 100 ml

12-14oz Frappe Cups & Domed Lids Combo - 250

rating 1 reviews

£24.95
(£29.94 inc VAT)

Enjoy the taste of natural goodness with our delicious and refreshing smoothie mixes available in a range of exotic flavours from Sweetbird and Simply!

Age restricted items

restricted  AGE RESTRICTED

You must be over 18 to purchase some of our product range.

When you order age-restricted items, your delivery will automatically require age verification. You will be required to provide a suitable, valid ID to the driver.

Age validation is required during delivery.

Failure to provide valid ID will mean that your parcel is returned to us as undeliverable.

MISUSE: We reserve the right to cancel any orders for Nitrous Oxide (N2O) Cream Charger cartridges or cylinders if we suspect you intend to misuse them or are under 18.