Sign in

Create account Reset password

Frappe

Choose from our selection of delicious frappe mixes that are available in a range of luxurious flavours and taste a sensation you will never forget! 

Portion Scoop 30ml

rating 27 reviews

£0.50
(£0.60 inc VAT)

Amor Stainless Steel Scoop Clip - Black

rating 0 reviews

£2.50
(£3.00 inc VAT)

Comelle Thick Shake (1 Litre)

rating 2 reviews

£3.34

Caffe Roma Chocolate Frappe Powder 500g

rating 5 reviews

£4.49
£0.90 per 100g

Caffe Roma Vanilla Frappe Powder 500g

rating 13 reviews

£4.49
£0.90 per 100g

Caffe Roma Unflavoured Frappe Powder 500g

rating 10 reviews

£4.49
£0.90 per 100g

Caffe Roma Strawberry Frappe Powder 500g

rating 5 reviews

£4.49
£0.90 per 100g

Simply Vanilla Frappe Powder 1kg

rating 0 reviews

£9.49
£0.95 per 100g

Simply Toffee Frappe Powder 1kg

rating 0 reviews

£9.49
£0.95 per 100g

Simply Chocolate Frappe Powder 1kg

rating 0 reviews

£9.49
£0.95 per 100g

Simply Coffee Frappe Powder 1kg

rating 0 reviews

£9.49
£0.95 per 100g

Sweetbird Vanilla (Non Dairy) Frappe Mix 1kg

rating 8 reviews

£15.99
£1.60 per 100g

Sweetbird Chocolate Frappe Mix 1kg

rating 3 reviews

£15.99
£1.60 per 100g

Sweetbird Caffe Frappe Mix 1kg

rating 3 reviews

£15.99
£1.60 per 100g

Sweetbird Sticky Toffee Frappe Mix 1kg

rating 5 reviews

£18.99
£1.90 per 100g

12oz Smoothie Cups & Flat Lids Combo (250)

rating 0 reviews

£24.95
(£29.94 inc VAT)

MONIN Vanilla Frappe Powder Tub 1.36kg

rating 8 reviews

£23.99
£1.76 per 100g

12-14oz Milkshake Cups & Flat Lids Combo (250)

rating 1 reviews

£24.95
(£29.94 inc VAT)

MONIN Coffee Frappe Powder Tub 1.36kg

rating 10 reviews

£24.99
£1.84 per 100g

Comelle Thick Shake (12 x 1 Litre)

rating 1 reviews

£29.99
£2.50 per litre

Choose from our selection of delicious frappe mixes that are available in a range of luxurious flavours and taste a sensation you will never forget! 

Age restricted items

restricted  AGE RESTRICTED

You must be over 18 to purchase some of our product range.

When you order age-restricted items, your delivery will automatically require age verification. You will be required to provide a suitable, valid ID to the driver.

Age validation is required during delivery.

Failure to provide valid ID will mean that your parcel is returned to us as undeliverable.

MISUSE: We reserve the right to cancel any orders for Nitrous Oxide (N2O) Cream Charger cartridges or cylinders if we suspect you intend to misuse them or are under 18.