Sign in

Create account Reset password

Barry Callebaut

nlock unforgettable hot chocoates and desserts with Barry Callebaut - the world's leading chocolate manufacturer. Whether you're looking to introduce a signature hot chocolate or elevate your menu, Barry Callebaut products will help you succeed.

Barry Callebaut

Classic Creemchoc Vending Chocolate (1kg)

rating 0 reviews

£4.19
£0.42 per 100g

Cappuccino K 73mm Vending Incup Coffee (25)

rating 4 reviews

£4.69

Van Houten VH10 Vending Hot Chocolate (1Kg)

rating 1 reviews

£6.49
£0.65 per 100g

Le Royal 'Choco' Vending Hot Chocolate (1Kg)

rating 24 reviews

£6.49
£0.65 per 100g

Classic Creemchoc Vending Chocolate (10 x 1kg)

rating 1 reviews

£39.99
£0.40 per 100g

Cappuccino K 73mm Vending Incup Coffee (12 x 25)

rating 9 reviews

£46.99

Le Royal 'Choco' Vending Hot Chocolate (10 x 1Kg)

rating 10 reviews

£51.99
£0.52 per 100g

Van Houten VH10 Vending Hot Chocolate (10 x 1Kg)

rating 8 reviews

£61.99
£0.62 per 100g
Age restricted items

restricted  AGE RESTRICTED

You must be over 18 to purchase some of our product range.

When you order age-restricted items, your delivery will automatically require age verification. You will be required to provide a suitable, valid ID to the driver.

Age validation is required during delivery.

Failure to provide valid ID will mean that your parcel is returned to us as undeliverable.

MISUSE: We reserve the right to cancel any orders for Nitrous Oxide (N2O) Cream Charger cartridges or cylinders if we suspect you intend to misuse them or are under 18.